A R I L O G

25

Yıllık Tecrübe
ARILOG

GÜVEN VE KALİTE HER YERDE SENİNLE

Taşımacılık hizmetlerini tek bir bölge ile sınırlandırmayarak karayolu ile ulaşımı bulunan tüm ülkelere nakliye hizmeti sunmakta olan firmamız, verimliliği arttırmak, kaliteli ve sorunsuz hizmet etmek amacıyla bünyesinde bölgesel departmanlar oluşturmuş, bünyesinde bulunan personellerini bu departmanlarda görevlendirmiştir.

Şirketimiz bünyesinde yurt içi, Avrupa hattı, Asya hattı, Balkanlar ve Ortadoğu hatları olmak üzere dört ayrı departman bulunmakta, bu departmanlarda görevli personellerimiz hizmet ettikleri bölgelere son derece hakim, tecrübeli ve tam donanımlı olarak görevlerini sürdürmektedir

ARILOG

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sektörde yüksek başarılı bir grafik sergiliyor olmamızın temel nedenlerinden asla taviz vermediğimiz kalite politikamızdır. Sağladığımız organizasyon ve hizmetlerimizde birincil önceliği müşteri memnuniyetine ayırıyor, memnuniyetleri en üst düzeyde tutmaya azami gayret gösteriyoruz.

Memnuniyet içerikli müşteri geri bildirimlerini etkili bir şekilde yönetiyor, muhtemel sorunları bertaraf ederek mevcut kaynakları doğru kullanıp yüklenen yükleri son derece itinalı bir şekilde taşıyarak son derece sağlıklı işleyişlerle zamanında teslimatlar sağlıyoruz.

Şirket bünyesinde çalışan personellerin uyum içerisinde çalışmalarını sağlayıcı unsurları sürekli olarak takip ediyor, motivasyon arttırıcı etkinlikler düzenliyor, ekip ruhu ile hareket etme bilinci oluşturuyor, dolayısı ile son derece verimli ve sağlıklı sonuçlandırma yapabiliyoruz.